Kokteiliai

Kokteilių receptai

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Įdomybės
Kokteilių vakaras Spausdinti E-mail

Specialiai sudarytas kokteilių sąrašas - vienas iš svarbių veiksnių, lemiančių naujoko kokteilių gamintojo vakarėlio sėkmę. Jį sudarius paaiškėja būtinų gėrimų ir kitų kokteilio sudedamųjų dalių poreikis, taip pat sumažėja darbo apimtis. Jum reikės paruošti ne daugiau kaip kelių rūšių vaisių. O jeigu renkatės patys, galite apsiriboti kokteiliais, kuriuos paruošti gerai mokate.

Skaityti daugiau...
 
Dešimt svarbiausių patarimų Spausdinti E-mail
  1. Turėkite netoliese kokteilių sudedamąsias dalis ir baro reikmenis. (Prieš pradedant ruošti kokteilį, visi reikmenys turi būti ranka pasiekiami: buteliai, vaisiai, ledas, plaktuvė, koštuvėlis ir taurės. Labai erzina tai, kai pradėjus ruošti kokteilius staiga prireikia ieškoti butelio, cukraus ar citrinos spaudyklės)
Skaityti daugiau...
 
Ne kiekybė, o kokybė Spausdinti E-mail

Garsiuose pasaulio baruose barmenams prieinami šimtai įvarių alkoholinių gėrimų, sirupų ir kitų ingredientų, be to, jie naudojasi daugybe profesionalių baro reikmenų. Tačiau tai nereiškia, kad jums viso to reikia savo namų bariukui, nes daugeliui kokteilių, tokių kaip ilgai geriamieji, paruošti pakaks kelių taurių, kelių alkoholinių gėrimų ir, žinoma, vandens ar sulčių.

Skaityti daugiau...
 


Paieška:

Dėmesio!

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Kokteiliais mėgaukitės atsakingai!

Platus pasirinkimas

Dažnai pamirštame apie pasaulyje vyraujančią alkoholinių gėrimų įvairovę arba tiesiog neįsivaizduojame kokį platų pasirinkimą turime. Pagalvokite apie tai planuodami savo vakarą, susidarykite savo kokteilių sąrašą