Kokteilių vakaras

Specialiai sudarytas kokteilių sąrašas – vienas iš svarbių veiksnių, lemiančių naujoko kokteilių gamintojo vakarėlio sėkmę. Jį sudarius paaiškėja būtinų gėrimų ir kitų kokteilio sudedamųjų dalių poreikis, taip pat sumažėja darbo apimtis. Jum reikės paruošti ne daugiau kaip kelių rūšių vaisių. O jeigu renkatės patys, galite apsiriboti kokteiliais, kuriuos paruošti gerai mokate.

Be to, turėdami kokteilių sąrašą išvengsite nemalonios situacijos – galėsite ramiai nepriimti svečio pageidavimo, nes neturėsite tam tikro gėrimo, taip pat neteks sluosniuoti gėrimų, jei to meno dar neįvaldėte.

Taip pat patartina kokteilių vakarėliui suteikti tam tikrą kryptį, pavyzdžiui: pakviesti žmones į Lotynų Amerikos vakarą daugiausia su egzotiškais kokteiliais arba klasikinių kokteilių vakarą, kuriame patieksite garsiųjų klasikinių gėrimų. Toks sumanymas turi ir kitų privalumų: vakaro temai galima puikiai pritaikyti užkandžius ir pirštais valgomą maistą, fono muziką ir net kambario papuošimą.

Sudarydami kokteilių sąrašą, nepasikliaukite vien savo skoniu, bet atsižvelkite į jų įvairovę (sausi, gaivieji, vaisiniai ir saldieji). Taip pat reikėtų turėti pakankamai alkoholinių gėrimų kaip pagrindinių kokteilio sudedamųjų dalių, mažiausiai tris. Be to, labai svarbu pasiūlyti ne mažiau kaip tris skirtingus nealkoholinius kokteilius, nepasitenkinti vien vaisiniais kokteiliais.

Įvertinimas

Vidutinis vertinimas: 3.7 / 5. Balsų: 3

Pasidalinkite:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

x

Pamiršau slaptažodį