Gėrimo menas

Kokteiliai – tai pasitenkinimo ir gyvenimo meilės skelbimas, asmeninio skonio bei stiliaus išraiška, trumpas atokvėpis nuo nuovargio ir įtampos. Geras kokteilis su alkoholiu ar be jo, kruopščiai paruoštas ar paprastas dviejų gėrimų mišinys, išradingai papuoštas ar patiektas paprasčiausiai su ledo gabalėliais visada yrakur kas daugiau negu tik gėrimas.

Tai atskleidžia paties žodžio „kokteilis” sukeliami jausmai. Jis nukelia mus į jaudinančią, stilingą aplinką, kur linksmai bendraujama su draugais ir pažįstamais. Šis žodis turi daug teigiamų reiškmės atspalvių.

Kokteiliai jau seniai nėra prašmatnios turtingųjų draugijos išskirtinė pramoga. Daugelis žmonių yra pakankamai pasiturintys, kad galėtų įsitaisyti namų bariuką.

Paprastą plaktuvę, baro koštuvėlį ir matuoklį galima nebrangiai nusipirkti daugelyje parduotuvių; iš pradžių Jums pakaktų turėti kelis skirtingų gėrimų butelius.

Be to, daug puikių nealkoholinių gėrimų galima paruošti iš kelių pagrindinių sudedamųjų dalių prieinamomis kainomis. Pavyzdžiui, apelsinų sultys, ananasų sultys, tampa puikiu saldžiųjų kokteilių ingredientu, o ananasų sultys, kokosų sirupas ir grietinėlė kartu suteikia gomuriui tikrą malonumą.

Kokteilių ruošimas – ne tiek pinigų, kiek požiūrio į gyvenimą klausimas; tai galioja ir mitybos atžvilgiu. Žinoma, galima greitai numalšinti alkį, su draugais nugriebus užkandį iš greito maisto kiosko ties gatvė kampu.

Tačiau galite susitarti ir dėl bendros maisto gaminimo popietės, nusipirkti turguje šviežių produktų, drauge išbandyti skanių valgių receptų, o paskui suteikti malonumą užkandžiauti malonioje draugijoje. Tas pats galioja ir kokteiliams. Jie yra įpročio malšinti troškulį, gerti sparčiai, priešingybė. „Išmesti burnelę” yra taip pat nepageidautina kaip ir skubomis užkąsti.

Malonumas prasideda dar nepradėjus gerti. Pasirinkti gėrimą iš gerai sudaryto kokteilių sąrašo, stebėti kaip barmenas jį ruošia, ir pagaliau pamatyti visą gėrimo grožį ant baro priešais save – visa tai turi savito žavesio…

Įvertinimas

Vidutinis vertinimas: 5 / 5. Balsų: 1

Pasidalinkite:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

x

Lost Password