Kokteiliai

Kokteilių receptai

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Įdomybės Kokteilių vakaras
Kokteilių vakaras Spausdinti E-mail Dalintis

Specialiai sudarytas kokteilių sąrašas - vienas iš svarbių veiksnių, lemiančių naujoko kokteilių gamintojo vakarėlio sėkmę. Jį sudarius paaiškėja būtinų gėrimų ir kitų kokteilio sudedamųjų dalių poreikis, taip pat sumažėja darbo apimtis. Jum reikės paruošti ne daugiau kaip kelių rūšių vaisių. O jeigu renkatės patys, galite apsiriboti kokteiliais, kuriuos paruošti gerai mokate.

Be to, turėdami kokteilių sąrašą išvengsite nemalonios situacijos - galėsite ramiai nepriimti svečio pageidavimo, nes neturėsite tam tikro gėrimo, taip pat neteks sluosniuoti gėrimų, jei to meno dar neįvaldėte.

Taip pat patartina kokteilių vakarėliui suteikti tam tikrą kryptį, pavyzdžiui: pakviesti žmones į Lotynų Amerikos vakarą daugiausia su egzotiškais kokteiliais arba klasikinių kokteilių vakarą, kuriame patieksite garsiųjų klasikinių gėrimų. Toks sumanymas turi ir kitų privalumų: vakaro temai galima puikiai pritaikyti užkandžius ir pirštais valgomą maistą, fono muziką ir net kambario papuošimą.

Sudarydami kokteilių sąrašą, nepasikliaukite vien savo skoniu, bet atsižvelkite į jų įvairovę (sausi, gaivieji, vaisiniai ir saldieji). Taip pat reikėtų turėti pakankamai alkoholinių gėrimų kaip pagrindinių kokteilio sudedamųjų dalių, mažiausiai tris. Be to, labai svarbu pasiūlyti ne mažiau kaip tris skirtingus nealkoholinius kokteilius, nepasitenkinti vien vaisiniais kokteiliais.

Šaltiniai: rpk

 

Paieška:

Dėmesio!

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Kokteiliais mėgaukitės atsakingai!

Malonu ruošti

Kokteiliai populiarūs dėl to, kad juos skanu gurkšnoti, malonu gaminti ir efektingai patiekti. Pasaulyje egzistuojanti kokteilių įvairovė patvirtina šią tiesą ir rodo norą bandyti, ieškoti bei atrasti savo mėgiamą skonį, kvapą, spalvą