Kokteiliai

Kokteilių receptai

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Įdomybės
Išvaizda irgi svarbu Spausdinti E-mail

Geras kokteilis turi ne tik teikti malonumą gomuriui, bet ir būti mielas akiai, ir kaip tik čia išryškėja tinkamos taurės privalumai. Ji atlieka lemiamą vaidmenį formuojant kokteilio išvaizdą, pabrėžia jo stilių ir sustiprina malonų gero skonio laukimą. Kita vertu taurės forma daro svarbią įtaką gėrimo įpročiams.

Skaityti daugiau...
 
Geriausios citatos baro tema Spausdinti E-mail

"In vino veritas" - vyne teisybė.

"Geriausi pasaulio malonumų didinamieji stiklai yra tie, iš kurių geriate." (Joachim Ringelnatz)

"Po pirmos taurelės matai daiktus, kokius norėtum matyti. Po antros taurelės matai daiktus ne tokius, kokie jie yra. O pačioje pabaigoje matai daiktus, kokie jie yra iš tikrųjų." (Oscar Wilde)

Skaityti daugiau...
 
Kada atsirado kokteilis? Spausdinti E-mail

Nepaisant to, kokia šio pavadinimo kilmė, vienas dalykas nekelia abejonių - alkoholinių gėrimų maišymo menas yra toks pat senas kaip paties alkoholio istorija; ir tikrai be priedų distiliatai dažniausiai būdavo visiškai neskanūs. Net senovės graikai į vyną įmaišydavo medaus, kad būtų gardesnis gerti.

Skaityti daugiau...
 


Paieška:

Dėmesio!

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Kokteiliais mėgaukitės atsakingai!

Platus pasirinkimas

Dažnai pamirštame apie pasaulyje vyraujančią alkoholinių gėrimų įvairovę arba tiesiog neįsivaizduojame kokį platų pasirinkimą turime. Pagalvokite apie tai planuodami savo vakarą, susidarykite savo kokteilių sąrašą