Kokteiliai

Kokteilių receptai

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Kola ir limonadas Spausdinti E-mail Dalintis

Ruošiant klasikinius kokteilius neapsieinama be kolos ir limonado, toniko, imbierinio alaus, vaisvandenio Bitter lemon ir oranžado. Šie gėrimai itin svarbūs ruošiant ilgai geriamą kokteilį. Džinas su toniku, viskis su koka-kola arba Pernod su koka-kola - vieni iš dažniausiai užsakomų maišytų gėrimų pasaulyje.

Dėl gaiviųjų gėrimų kokybės. Kai galima, naudokite gerai žinomo gamintojo gaminius. Negalima tvirtinti, kad vienas yra geresnės kokybės negu kitas, tačiau, be abejonės, kiekvienas gėrimas skiriasi savo skoniu. Todėl beveik visi kokteilių receptai pritaikomi tam tikro pavadinimo gaiviajam gėrimui, pavyzdžiui, Coca-Cola arba Scheppes Tonic Water, kaip tik todėl patariame juos ir vartoti.

Dauguma receptų buvo sukurti remiantis pirminiu receptu, o ne dietinėms versijoms, kurios paprastai nėra tokio sodraus skonio kaip originalas. Kai vartojate dietinius produktus, kuriate naujus, kitokius kokteilius. Tai nereiškia, kad jie būtinai bus prastesnio skonio, tačiau šiuo atveju verta prisiminti, kad neparagavęs - nesužinosi.

Šaltiniai: rpk

 

Paieška:

Dėmesio!

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Kokteiliais mėgaukitės atsakingai!

Malonu ruošti

Kokteiliai populiarūs dėl to, kad juos skanu gurkšnoti, malonu gaminti ir efektingai patiekti. Pasaulyje egzistuojanti kokteilių įvairovė patvirtina šią tiesą ir rodo norą bandyti, ieškoti bei atrasti savo mėgiamą skonį, kvapą, spalvą