Kokteiliai

Kokteilių receptai

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Paruošimas Plakimas Bostono plaktuvėje
Plakimas Bostono plaktuvėje Spausdinti E-mail Dalintis

Plakant Bostono plaktuvėje (plaktuvėje, sudarytoje iš dviejų dalių - metalinės ir stiklinės), pirmiausia į stiklinę dalį sudedami ledo gabaliukai ir kokteilio ingredientai. Tada ant jos užspaudžiama apvožta metalinė dalis. Smarkokai trinktelėjus kumščiu per metalinės dalies dugną, plaktuvė tvirtai susijungia.

Plakant viena ranka tvirtai laikoma stiklinė dalis, kita ranka - metalinė dalis. (Norėdami plaktuvės puses arskirti, pirma pasukite plaktuvę, kad metalinė dalis atsidurtų apačioje, o stiklinė viršuje). Baigę plakti stipriai suduokite kumščiu per metalinę dalį kiek žemiau krašto, apie tą vietą, kur ją liečia stiklinė dalis, ir stiklinė dalis atsipalaiduos. Tada pasukite plaktuvę, kad stiklinė dalis būtų viršuje, ir nuimkite ją. Dabar kokteilį galima nukošti kaip paprastai.

Šaltiniai: rpk

 

Paieška:

Dėmesio!

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Kokteiliais mėgaukitės atsakingai!

Malonu ruošti

Kokteiliai populiarūs dėl to, kad juos skanu gurkšnoti, malonu gaminti ir efektingai patiekti. Pasaulyje egzistuojanti kokteilių įvairovė patvirtina šią tiesą ir rodo norą bandyti, ieškoti bei atrasti savo mėgiamą skonį, kvapą, spalvą